Jeszcze jeden serwis o PHP

Temat: Składanie długopisów lub adresow. kopert. Warto?
Kiedyś chciałem sprawdzić firmy które się ogłaszały i dzwoniłem do przedstawicielstw firm na które się powoływali,nikt nigdy z dużych firm nie potrzebował ani nikomu nie zlecał składania długopisów. Później dzwoniłem do mniejszych producentów długopisów,czy nie potrzebują kogoś do składania długopisów,okazało się że to robi się na miejscu,a jak mają jakieś ogromne zamówienie,to po prostu ich stali pracownicy biorą do domu,tak więc żadne firmy nie potrzebują do składania długopisów w domu.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,140,21667880,21667880,Skladanie_dlugopisow_lub_adresow_kopert_Warto_.htmlTemat: agencja reklamowa QSQS-STUDIO poszukuje podwykonawcow !!!
 plastycznej  na  podłoże  tekstylne Druk  tamponowy: Długopisy, zapalniczki, parasole itp. Druk  na  tworzywach  sztucznych ( grubość do  0,3 mm ) Najczęściej  stosowane  papiery: Papiery  gazetowe jakościowe - UPM Norm 48,8g SC ... AM Subject: agencja reklamowa QSQS-STUDIO poszukuje podwykonawcow !!! QSQS-studio z siedziba w Warszawie poszukuje w Warszawie lub ewentualnie w woj. mazowieckim: producentów, importerów oraz wykonawców wysokiej jakości: podkoszulek, drukarni króre wykonują wysokiej jakości nadruki na materiałach w różnych technikach, hafciarni, drukarni typowo poligraficznych z bardzo atrakcyjnymi cenami, tampodruku, oraz producentów i importerów gadżetów reklamowych. Podkreślam że nie chcemy współpracować z agencjami reklamowymi...
Źródło: topranking.pl/1766/agencja,reklamowa,qsqs,studio,poszukuje.php